Beslenme Programı Detay

Beslenme ( Vücudunuza ve Hedeflerinize Özel ( kilo almak , kilo vermek , yağ yakmak , hacim , definasyon vs ne isterseniz ona göre )

Başvuru formunda maddi durumunuzu belirteceğiniz bir alan mevcut , böylece sizin maddi durumunuza özel tavsiyelerde bulunabiliyorum. Öğrenciyseniz ona göre, çalışıyorsanız ona göre… Sadece burdaki püf nokta şu , saat saat size ne yemeniz gerektiğini söylemem mümkün olsa bile sizin bunu uygulamanız imkansız olacaktır. Çünkü herkesin hergünü aynı değildir.Zira ben bile kendime program hazırladığımda saati saatine bunu uygulayamıyorum. O yüzden bazı saat aralıkları vererek beslenmeyi hallediyoruz böylece diyetten sıkılmamış oluyorsunuz. Bunları düzenlerken elbetteki beraber bazı noktalarda konuşarak ilerlersek çok daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz. Ayrıca beslenme programı tek bir dosya üzerinden temele oturtulup onun üzerinde değişiklik yapılarak en sağlıklı sonuca ulaşmayı amaçlarız. Bununla beraber beslenme programında proteinler, karbonhidratlar ve yağlar alternatifli besinler üzerinden sizlere sunulmaktadır. Yani her gün kırmızı et ya da her gün tavuk yemek zorunda kalmayacağınız dengeli beslenmeye uygun bir program göreceksiniz.

Saat Saat Beslenme İstiyorsanız aldığınız pakete ek olarak Saat Saat Beslenme Paketide Eklemeniz Gerekir, Fakat Saat Saat Beslenme Paketinde , Programa kesin olarak uyacağınız saatleri bana bildirmeniz şarttır. Yani sabah kesin olarak şu saatte yiyeceğim gibisinden bana bildirmeniz şarttır. Eğer bunu yapamıcaksanız Saat Saat Beslenme Almanıza Gerek Yoktur…