SIK SORULAN SORULAR

Diğer uzaktan pt ciler ile karıştırmayın, kurumsal şirket kimliğim ile Türkiye’nin ilk Uzaktan PT antrenörüyüm. Türkiye Marka Patent Kurumu tarafından fitness uzaktan eğitim ve Türkiye’nin ilk uzaktan pt antrenörü olarak marka tescilim bulunmaktadır. Bundan dolayı Uzaktan PT ile alakalı 10 yılın üzerinde ciddi bir kariyerim bulunmaktadır. Her aşamada direkt benimle yani Özgür Mustafa Geldeç ile görüşeceksiniz. O yüzden herhangi bir asistanım yoktur. Formu gönderdikten sonra telefon numaranıza ödeme bilgileri sms olarak gönderilecektir. Yapacağınız ödemeyi kurumsal şirket hesabımız üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ücreti yatırdıktan sonra 1 gün içinde programlarınız hazırlanacak ve size sms olarak bilgilendirme yapılacaktır. Bütün programlarımız kişiye özel ve tamamen profesyoneldir. Program içerikleri hem resimli hemde videoludur.

Türkiye’ye uzaktan pt sistemini ilk tanıtan kişi benim. Programlarımdaki detaylar görseller ve sistem inanılmaz derecede kaliteli ve profesyoneldir. Aldığınız zaman kaliteyi ve farkı anında hissedersiniz. Bununla beraber benim verdiğim programlar ile ilk antrenmalarınızı yaptığınızda “ben daha önce hiç antrenman yapmamışım” diyeceğinize adım gibi eminim. Ayrıca uzaktan pt sistemini tanıtan kişi ben olduğumdan dolayı bu piyasada ki ücret dalgalanmasını biraz da olsa kontrol edebiliyorum, eğer ki ben çok yüksek yaparsam diğerleri dahada yüksek yapacaktır ve insanları sömüreceklerdir. Ayrıca bu sistemde çok yüksek fiyatlar yazmanın mantıksız olduğunu düşünüyorum. Türkiyede ki gelir seviyesi zaten belli , o yüzden ücretleri çok yüksek yapmak yerine insanların faydalanabileği şekilde ortalama rakamlarda tutmaya çalışıyorum.

Günümüzde binlerce spor salonu var fakat her spor salonunda yeterli ilgiyi göremeyen onbinlerce insan bulunmakta, bununla beraber daha profesyonel bir şekilde çalışmak isteyebilirsin , eğer sende bu kişilerden biriysen uzaktan pt alarak , ihtiyaçlarına özel antrenman programı vs gibi eğitim paketlerinden yararlanabilirsin. Böylece hedeflerine daha hızlı ulaşabilirsin.

İnternet sitemizde size uygun olan eğitim paketini belirleyip, satın almak için başvuru formunu doldurduktan sonra üye girişi yaparak ödeme bilgilerini almak için bana mesaj atın. Gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda ödeme onaylandıktan sonra en geç 12 yada 48 saat içerisinde size özel beslenme programları ve antrenman programları hazırlanıp web sitesindeki üye panelinize eklenecektir. Ve bütün programlarınızı site üzerindeki üyelik panelinde görebileceksiniz.

Eğitim başladıktan sonra iletişim uzaktanpt.com üyelerine özel olarak tasarlanmış mesajlaşma bölümünden gerçekleşecektir.Siz yazdığınız sürece size geri dönüş yapılacaktır. Bunun haricinde ekstra aylık rapor verin sms ‘ i dışında benden size bir rapor isteme olmayacaktır. Programlarınızı uzaktanpt.com web sitesine üye girişi yaptığınızda görebileceksiniz. gün içinde site üzerinden mesajlaşma bölümünden iletişim sağlanacaktır. Gün içinde veya 24 saat içinde sorduğunuz sorulara cevap verilir. Eğer başvuru formunu doldururken telefon üzerinden sesli görüşme hizmetini satın aldıysanız tarafınıza telefon üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Programlar kaç aylık paket aldıysanız o kadar ay bittikten sonra otomatikman silinir. Fakat ben sizlere ekstra insiyatif tanıyarak 1 – 1.5 ay boyunca programların kalmasını sağlıyorum. Bir çok nedenden dolayı antrenmanları aksatırsanız diye. 😊

Kalp vs gibi hayati risk taşıyan sağlık problemleriniz varsa uzaktan eğitim alamazsınız.

Ev programı için ayarlanabilir göğüs sehpası , dambıl seti vb aletlerin olması gerekiyor veya kısıtlı bir çalışma alanınız varsa ona göre program hazırlanır. Salon programı ise salondaki aletlere göre hazırlanır. Her salonda var olan egzersizler vardır. Ev programı aldıktan sonra 2. yada 3.ay salon programına geçiş yapılamaz. Fakat salon programı alan bir kişi daha sonrasında programın içerisindeki hareketleri evdede yapabilir. 😊

Sizin başvuru formunda yollamış olduğunuz bilgiler ve fotoğraflar dahilinde programlarınız ön görülerek, 3 farklı ,kademeli olarak ilerleyen programlar dahilinde hazırlanır ve tek seferde yollanır. Bu programlar hareketleri doğru formlarda yapabilmeniz için görsel içerik destekli ve yapılışları resimlerin üzerine tıkladığınızda kısa videolar şekildedir (Kota Dostudur) (İleri seviye programlar sadece görsel resim içeriklidir.) Her ay vereceğiniz detaylı rapor ile programlar içerisinde eklemeler çıkarmalar yapılabilir. Tabiki bu sizin keyfinize göre değil benim kararıma göre uygulanır. Zira antrenör olarak beni seçmenizin nedeni bana güvenmeniz olduğundan bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. Önemli olan sizin gelişiminizdir, ne kadar çok gelişim elde eden öğrencim olursa benim için o kadar iyi olacaktır. Aldığınız üyelik paketinin süresi dolduğu zaman programlarınız silinir. 

Beslenme ( Vücudunuza ve Hedeflerinize Özel ( kilo almak , kilo vermek , yağ yakmak , hacim , definasyon vs ne isterseniz ona göre )

Başvuru formunda maddi durumunuzu belirteceğiniz bir alan mevcut , böylece sizin maddi durumunuza özel tavsiyelerde bulunabiliyorum. Öğrenciyseniz ona göre, çalışıyorsanız ona göre… Sadece burdaki püf nokta şu , saat saat size ne yemeniz gerektiğini söylemem mümkün olsa bile sizin bunu uygulamanız imkansız olacaktır. Çünkü herkesin hergünü aynı değildir.Zira ben bile kendime program hazırladığımda saati saatine bunu uygulayamıyorum. O yüzden bazı saat aralıkları vererek beslenmeyi hallediyoruz böylece diyetten sıkılmamış oluyorsunuz. Bunları düzenlerken elbetteki beraber bazı noktalarda konuşarak ilerlersek çok daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz. Ayrıca beslenme programı tek bir dosya üzerinden temele oturtulup onun üzerinde değişiklik yapılarak en sağlıklı sonuca ulaşmayı amaçlarız. Bununla beraber beslenme programında proteinler, karbonhidratlar ve yağlar alternatifli besinler üzerinden sizlere sunulmaktadır. Yani her gün kırmızı et ya da her gün tavuk yemek zorunda kalmayacağınız dengeli beslenmeye uygun bir program göreceksiniz.

Saat Saat Beslenme İstiyorsanız aldığınız pakete ek olarak Saat Saat Beslenme Paketide Eklemeniz Gerekir, Fakat Saat Saat Beslenme Paketinde , Programa kesin olarak uyacağınız saatleri bana bildirmeniz şarttır. Yani sabah kesin olarak şu saatte yiyeceğim gibisinden bana bildirmeniz şarttır. Eğer bunu yapamıcaksanız Saat Saat Beslenme Almanıza Gerek Yoktur…

Supplement kullanmak zorunlu değildir. Size kalmıştır. Supplement (sporcu gıda takviyeleri) bunların kullanımları zaten aldığınız ürünün üzerinde yazmaktadır. Ekstra size şöyle yada böyle kullanın demeyeceğim çünkü bende üzerlerinde ki kullanımlara göre kullanıyorum. Sadece amaçlarınıza göre hangi ürünleri hangi markaları tercih edebileceğinizi ve kombine edebileceğinizi söylüyorum. Tüm Supplement markalarında %15-%20’lere varan indirim kuponu sayesinde orijinal olan ürünleri resmi bayi tarafından temin etmenizi sağlıyorum.

Eğer farklı bir durumunuz var ise rahatsızlık vs gibi yada uzaktan pt ile alakalı sorunuz varsa. 08508408091 i arayarak bana ulaşabilirsiniz

Asla ve asla steroid doping gibi yasaklı ve zararlı maddeleri önermiyorum bununla alakalı olarak bir çok makalem ve çalışmalarım mevcut , o yüzden eğer bu konuda destek almak istiyorsanız benden bu konuda destek alamazsınız.

Sadece erkeklere hizmet verebiliyorum.

Evet ramazan ayına özel programlarımız mevcuttur.

Değişimin oranı, sizin verdiğim programlara ne kadar uyduğunuz ile alakalıdır. Eğer ki programların hakkını vererek yaparsanız değişim yüzdeniz elbetteki artacaktır. Bu konu hakkında öğrenci değişimlerine göz atabilirsiniz. Her öğrencinin değişim süreleri farklı bazılarının gelişimi iyi iken bazılarının gelişimi çok çok iyi olabiliyor.

Programlar sizin bana yollamış olduğunuz başvuru formuna istinaden yapıldığından ve 3 ay öngörülerek 3 farklı program birden aynı anda atıldığından dolayı ücret iadesi söz konusu değildir. Zaten programlar sizin ihtiyaçlarınıza özel profesyonel olarak hazırlandığı için iade etmeyi düşünmeyeceksiniz. Bu konuda şüpheniz olmasın. 😊

Size programlar yollandıktan sonra sadece programlar ile alakalı olarak bilgiler verilmektedir. Bunun dışında herhangi bir bilgi alışverişi söz konusu değildir. Yani sizin gelişiminiz için elimizden geleni yapacağım fakat bunun dışında , sporla alakalı olmayan sorular , özel sorular veya program harici sorularınıza cevap veremem…

Türkiye’nin en iyi fitness antrenörleri arasında olan Özgür Mustafa Geldeç ile beraber hedeflerine daha hızlı ilerleyebilirsin.

15 yıldan fazla bir süredir fitness sektörünün içinde var olmuş, ve mersin özel spor hocası , mersin fitness hocası , mersin özel fitness hocası , anlamında sektörün ileri gelenlerinden olmuştur.

Mersin Fitness Özel Ders Almak istiyorsanız eğer doğru adrestesiniz.

Fitness yaparken özel spor hocası tutmanın faydaları nelerdir ?

1- motivasyonunuzu en yüksek seviyede tutarsınız. Bu şekilde sporda sürekliliği sağlamış olursunuz.

2- potansiyelinizi maksimum seviyede kullanırsınız. Bu şekilde her zaman gelişim gösterirsiniz.

3- eksiklerinizi ve artılarınızı görürsünüz. Böylece hedeflerinize en kısa süre içerisinde ulaşırsınız.

4- profesyonel ile çalışmış olursunuz. Bu da yeni şeyleri öğrenmeyi beraberinde getirir.

5-  hedeflerinize en kısa süre içerisinde ulaşırsınız. Bu da mental olarak mutlu olmanızı sağlar.

6- güncel ve sağlıklı bilgiyi edinirsiniz.

7- çalışma saatleri size göre şekillendiği için ders kaçırmazsınız.  

8-  egzersiz programınız, beslenme programınızı destekler. Bu durum da hedefler için bir bütünlük sağlar.

9- sizi analiz edecek bir profesyonel her zaman yanınızdadır. Bu sayede hedefinize giden en kısa yolu sürekli olarak size gösterir.

10- bir profesyonel ile çalıştığınız için olası sakatlıkların önüne geçmiş olursunuz.

11- aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

12- tarafsız ve tutarlı bir destek aldığınız için gelişiminiz hızlıdır.

Fitness salonu olan otellerde veya istediğiniz spor salonunda özel ders verebiliriz.

Türkiye’nin en iyi fitness antrenörleri arasında olan Özgür Mustafa Geldeç ile beraber hedeflerine daha hızlı ilerleyebilirsin.

15 yıldan fazla bir süredir fitness sektörünün içinde var olmuş, ve mersin özel spor hocası , mersin fitness hocası , mersin özel fitness hocası , anlamında sektörün ileri gelenlerinden olmuştur.

Mersin Fitness Özel Ders Almak istiyorsanız eğer doğru adrestesiniz.

Fitness yaparken özel spor hocası tutmanın faydaları nelerdir ?

1- motivasyonunuzu en yüksek seviyede tutarsınız. Bu şekilde sporda sürekliliği sağlamış olursunuz.

2- potansiyelinizi maksimum seviyede kullanırsınız. Bu şekilde her zaman gelişim gösterirsiniz.

3- eksiklerinizi ve artılarınızı görürsünüz. Böylece hedeflerinize en kısa süre içerisinde ulaşırsınız.

4- profesyonel ile çalışmış olursunuz. Bu da yeni şeyleri öğrenmeyi beraberinde getirir.

5-  hedeflerinize en kısa süre içerisinde ulaşırsınız. Bu da mental olarak mutlu olmanızı sağlar.

6- güncel ve sağlıklı bilgiyi edinirsiniz.

7- çalışma saatleri size göre şekillendiği için ders kaçırmazsınız.  

8-  egzersiz programınız, beslenme programınızı destekler. Bu durum da hedefler için bir bütünlük sağlar.

9- sizi analiz edecek bir profesyonel her zaman yanınızdadır. Bu sayede hedefinize giden en kısa yolu sürekli olarak size gösterir.

10- bir profesyonel ile çalıştığınız için olası sakatlıkların önüne geçmiş olursunuz.

11- aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

12- tarafsız ve tutarlı bir destek aldığınız için gelişiminiz hızlıdır.

Fitness salonu olan otellerde veya istediğiniz spor salonunda özel ders verebiliriz.

Türkiye’nin en iyi fitness antrenörleri arasında olan Özgür Mustafa Geldeç ile beraber hedeflerine daha hızlı ilerleyebilirsin.

15 yıldan fazla bir süredir fitness sektörünün içinde var olmuş, ve mersin özel spor hocası , mersin fitness hocası , mersin özel fitness hocası , anlamında sektörün ileri gelenlerinden olmuştur.

Mersin Fitness Özel Ders Almak istiyorsanız eğer doğru adrestesiniz.

Fitness yaparken özel spor hocası tutmanın faydaları nelerdir ?

1- motivasyonunuzu en yüksek seviyede tutarsınız. Bu şekilde sporda sürekliliği sağlamış olursunuz.

2- potansiyelinizi maksimum seviyede kullanırsınız. Bu şekilde her zaman gelişim gösterirsiniz.

3- eksiklerinizi ve artılarınızı görürsünüz. Böylece hedeflerinize en kısa süre içerisinde ulaşırsınız.

4- profesyonel ile çalışmış olursunuz. Bu da yeni şeyleri öğrenmeyi beraberinde getirir.

5-  hedeflerinize en kısa süre içerisinde ulaşırsınız. Bu da mental olarak mutlu olmanızı sağlar.

6- güncel ve sağlıklı bilgiyi edinirsiniz.

7- çalışma saatleri size göre şekillendiği için ders kaçırmazsınız.  

8-  egzersiz programınız, beslenme programınızı destekler. Bu durum da hedefler için bir bütünlük sağlar.

9- sizi analiz edecek bir profesyonel her zaman yanınızdadır. Bu sayede hedefinize giden en kısa yolu sürekli olarak size gösterir.

10- bir profesyonel ile çalıştığınız için olası sakatlıkların önüne geçmiş olursunuz.

11- aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

12- tarafsız ve tutarlı bir destek aldığınız için gelişiminiz hızlıdır.

Fitness salonu olan otellerde veya istediğiniz spor salonunda özel ders verebiliriz.